אירוע משפחתי במלון בוטיק: חוגגים, נחים ומתפנקים!

ראשי / אירוע משפחתי במלון בוטיק: חוגגים, נחים ומתפנקים!
אירוע במלון


בשנים האחרונות יותר ויותר משפחות מעדיפות לעשות את הדברים קצת אחרת. במקום להשתעבד לאירוע בבית, מליל הסדר ועד ליום הנישואין ה-50 של סבא וסבתא, לתכנן, להפיק, לקנות, לעצב את הבית ולפעמים אפילו לשפץ אותו לקראת האירוע, בוחרת המשפחה לצאת לחופשה ביחד ועל הדרך גם לחגוג בגדול.

אירוע משפחתי במלון בוטיק הוא הזדמנות לעשות שלושה דברים במקביל: לחגוג, לנוח כשמתחשק ובעיקר להתפנק. למה זה כדאי? מה העלויות? מה צריך לקחת בחשבון כשמתכננים אירוע במלון בוטיק? אנחנו כאן עם כמה טיפים חשובים.

בלי ניקיונות, בלי בישולים, בלי עצבים

הבחירה להפיק אירוע משפחתי במלון בוטיק מלאה ביתרונות. בראש ובראשונה זו הזדמנות לשלב בין חופשה מפנקת עם כל המשפחה ובין חגיגות משפחתיות מיוחדות.

עבור בני המשפחה שלא רואים אחד את השני כל יום, זו הזדמנות לכמה ימים של זמן איכות. לסבתא וסבא החופשה החגיגית הזו מעניקה את זמן האיכות עם הנכדים שביומיום לא תמיד מגיעים לבקר ועבור הנכדים כולם, החופשה יחד היא זמן מעולה להתחבר לבני הדודים ולבלות איתם.

יתרון נוסף הוא כמובן הרבה יותר פרקטי. ארגון של אירוע משפחתי הוא אף פעם לא משימה קלה. יש בו צורך בתכנון, קניות, השכרת ציוד, הזמנה מדויקת של בני המשפחה, תמרון של לוח זמנים ובקשות מיוחדות ובעיקר הרבה פוליטיקה משפחתית.

הפקת אירוע במלון בוטיק היא הרבה יותר קלה, שכן הרבה מאד מהמטלות עוברות הלאה לאנשי המלון שבתיאום אתכם יכולים לעזור בארגון האירוע. בנוסף, עצם החופשה יחד כמשפחה היא כבר חלק מהאירוע ולכן אתם לא חייבים לצאת מגדרכם למצוא עבור כולם תוכנית אומנותית מושלמת.

בסופו של דבר בחירה באירוע משפחתי במלון בוטיק נותנת לכם הרבה שקט נפשי – בלי עצבים על דרישות ובקשות קטנות, בלי ניקיונות ובישולים ועם הזדמנות אמיתית לחגוג בכיף.

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים אירוע משפחתי במלון?

הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא האם המלון מתאים לאירוח הקבוצה המשפחתית שלכם. לא רק מבחינת הרכב החדרים, אלא גם מבחינת ארוחות, התאמה לילדים, נגישות ונוחות.

בנוסף, כדאי לוודא שהמלון שאתם בוחרים נמצא באזור שבו תוכלו לטייל ולבלות, ויש בו אטרקציות ומקומות בילוי מתאימים לכם.

עוד דבר שחשוב לבדוק הוא מה המלון נותן לכם לאירוע עצמו – האם הוא מאפשר לכם פרטיות במקום האירוע, מה כולל התפריט, האם יש אפשרות לשלב אטרקציות מטעם המלון ואולי בכלל תוכנית מובנית לאירוע שהמלון מציע בעצמו.

הסוד לאירוע מוצלח הוא בעיקר לבחור במלון שיוצר עבורכם את האווירה הנכונה, מאפשר לכם פרטיות ואינטימיות משפחתית ומספק את השירותים והאפשרויות לארגון האירוע במינימום עבודה מהצד שלכם.

באדיבות מלון בוטיק "אחוזת יסמין", בקרו באתר שלנו https://www.jasminehouse.co.il
תפריט נגישות